UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) – didžiausia įmonė Baltijos šalyse, jau 20 metų užsiimanti salotų mišinių ir šviežių daržovių pusgaminių gamyba bei didmenine prekyba.  Šiuo metu beveik 130 mūsų darbuotojų dirba tam, kad savo vartotojams ir verslo klientams galėtume pasiūlyti įvairių salotų ir kitų daržovių pusgaminių, paruoštų greitam ir sveikam vartojimui.

UAB Green Factory Baltic (buvusi UAB Salpronė) priklauso tarptautinei Green Holding grupei, turinčiai 1500 darbuotojų ir daugiau kaip 20 įmonių įvairiose Europos šalyse, užsiimančių salotų bei daržovių auginimu, mišinių ir pusgaminių gamyba, didmenine prekyba, transportavimu bei logistika. Gamyba vykdoma penkiose Green Factory gamyklose Lenkijoje, Lietuvoje, Vengrijoje ir Ukrainoje.

Įmonės klientai – didieji prekybos tinklai, HoReCa sektorius ir tokie visame pasaulyje žinomi greitojo maisto restoranai kaip McDonald‘s ir KFC. Green Factory gamyklose gaminami salotų mišiniai ir šviežių daržovių pusgaminiai lyderiauja ne tik Baltijos šalių, bet ir Lenkijos, Ukrainos, Vengrijos, Čekijos bei Slovakijos rinkose.

Norite prie mūsų prisijungti? Jūsų CV lauksime el. paštu info@salprone.lt